1 вересня подвір’я школи №7 зранку наповнилися галасом та веселим сміхом школярів. Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги – дороги до знань. Особливим першовересневе свято стало для учнів 1 класу, які вперше сіли за парти, зробили свій перший крок до незвичайної і дивної Країни Знань. Саме їх прийшли підтримати батьки та рідні, адже діти вступають у нове і водночас цікаве життя.
Щоб привітати першокласників і дати їм свої настанови, на урочисту лінійку завітали одинадцятикласники. Вони побажали школярам 1 класу бути відповідальними учнями і вручили їм незвичайний подарунок – «факел знань» першокласника.
Учні першого класу також всім присутнім продемонстрували свої вміння, виконавши пісню «Тепер ми вже школярики», та підняли настрій усім веселими віршами.
Разом з класоводом вони запустили повітряні кульки , щоб всі їхні мрії здійснилися та в супроводі одинадцятикласників пішли на перший свій урок.
І от весело пролунав під оплески присутніх перший дзвінок, що засвідчив офіційне відкриття та початок нового навчального року.Вчимо англійську мову


Велика база англомовних мультфільмів

дивитися тут 

Канал “Children’s education of the 21-st century” створений благодійним фондом MagneticOne.org і має на меті формування бази англомовних казок, мультфільмів та пісень, які несуть повчальний характер.